دفتراسنادرسمی 124 شوشتر استان خوزستان به سردفتری جعفرزلقی
علم و اگاهی به قوانین
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


سرمنشاء همه خطاها و اشتباهات بشری نداشتن تجربه و اگاهیست

مدیر وبلاگ : جعفر زلقی
مطالب اخیر
نویسندگان
نظرسنجی
ایامطالب این وب سایت اموزنده میباشد یاخیر؟لطفا باارائه پیشنهاد ؟!!
اطلاعیه تعیین حق التحریر سال 1398

به گزارش روابط عمومی كانون سردفتران و دفتریاران، اطلاعیه كانون درخصوص تعیین حق التحریر سال 1398 به شرح زیر اعلام شده است.

 

قابل توجه همكاران عزیز

 

پیرو جلسات متعدد كارگروه تعیین حق التحریر در سال 1397 و اصلاحیه تنظیمی در سال 1398 و ارسال جداول مربوط به تعرفه حق التحریر به سازمان ثبت اسناد و املاك كشور در مدت مقرر، پیگیری های مكرر و متعددی از طرف هیأت مدیره كانون سردفتران و دفتریاران از حوزه های معاونت محترم امور اسناد و اداره كل امور اسناد و سردفتران سازمان ثبت اسناد و املاك كشور انجام پذیرفت و نهایتاً مقرر گردید در روز سه شنبه مورخ 98/5/22 جلسه كارشناسی با حضور نمایندگان كانون سردفتران و دفتریاران در محل سازمان تشكیل تا نظر كارگروه جهت استحضار ریاست محترم سازمان ثبت اسناد و املاك كشور و عندالزوم ابلاغ به دفاتر اسناد رسمی اقدام گردد. ضمناً با عنایت به ضرورت بررسی و پیگیری موضوع در جلسات كارشناسی از همكاران محترم دعوت می‌گردد از هرگونه اقدامی كه نتیجتاً باعث تأخیر در تشكیل جلسات كارشناسی گردد، خودداری نمایند.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
سه شنبه 22 مرداد 1398


تعیین حق التحریردفاتر اسناد رسمی طبق قانون برعهده سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است
رئیس كارگروه تعیین حق التحریر دفاتر اسناد رسمی و عضو هیئت مدیره كانون سردفتران و دفتریاران تعیین حق التحریر این دفاتر را براساس قانون برعهده سازمان ثبت اسناد و املاك كشور دانست و ابراز امیدواری كرد : بزودی نتیجه نهایی  در خصوص میزان افزایش حق التحریر ها از طریق مراجع تصمیم گیر اعلام شود .
به گزارش خبرنگار روابط عمومی كانون ، علی جلیلیان  با بیان اینكه كارگروه حق التحریر دفاتر اسناد رسمی از سال گذشته و  براساس مصوبه هیئت مدیره كانون سردفتران و دفتریاران با هدف بررسی های كارشناسی و علمی برای تعیین حق التحریر دفاتر اسناد رسمی تشكیل شد از حضور افرادی دراین كارگروه از جمله اقایان سیروس ، محمدزاده قمی ، قاسمی و معزالدینی خبر داد كه هریك از انان تجارب بسیار ارزشمندی در این خصوص دارند .
وی استفاده از نظرات و دیدگاه های همكاران فعال در كانون و سایر كانون های دیگر را از مهمترین برنامه هایی دانست كه كارگروه پس از فراخوان عمومی برای رسیدن به نتیجه علمی و متقن دنبال كرده است جلیلیان از تشكیل جدولی در خصوص تعیین حق التحریر دفترخانه ها خبر داد كه این جدول براساس نرخ تورم بانك مركزی و مركز امار ایران ، هزینه های جاری دفترخانه ها شكل گرفته است .

وی  با بیان اینكه جدول حق التحریر پس از اصلاحات لازم همراه با دلایل توجیهی و مستندات مبتنی بر امار و اطلاعات به سازمان ثبت اسناد و املاك كشور ارسال شده است گفت : این جدول هم اكنون در سازمان ثبت اسناد و املاك كشور در دست بررسی است 

حق التحریر دفاتر اسناد رسمی هرچهارسال یك بار همزمان با 15 مرداد ماه تعیین می شود.
 
 
 
تاریخ ارسال خبر: 
98/5/15
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
چهارشنبه 16 مرداد 1398

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :